IV Niedziela Wielkanocna – 21-04-2024r.

Dziś czwarta niedziela Wielkanocy, Niedziela Dobrego Pasterza, dzień Modlitw o powołania kapłańskie i zakonne. Prosimy Jezusa Chrystusa, Dobrego Pasterza, aby nie zabrakło głosicieli Ewangelii i szafarzy sakramentów świętych.

Kalendarz liturgiczny:

Wtorek-  uroczystość Świętego Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski.

Czwartek – święto św. Marka Ewangelisty. Polecamy modlitwie wiernych naszego ks. arcybiskupa Marka Jędraszewskiego z racji imienin.

We wtorek różaniec z modlitwami do św. Józefa o godz.17:30.

W środę po Mszy Świętej wieczornej, Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy.

Przeżywając w naszej Archidiecezji Kongres Eucharystyczny, zapraszamy w czwartek pół godziny przed Mszą Święta, na adorację Najświętszego Sakramentu.

Podziękowanie za sprzątanie kościoła i kwiaty.

Wszystkich chętnych do prac przy ogrodzie parafialnym prosimy we wtorki na godz.9:00. Wszelkie informacje pod nr tel. 12 281 25 99.

Bóg zapłać za ofiary złożone w poprzednią niedzielę na opłaty pierwszego kwartału 6320zł. Bóg zapłać pielgrzymom dnia wczorajszego, do Częstochowy i Leśniowa, za złożoną ofiarę na kościół 400zł za wspólne pielgrzymowanie.

Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy wzrastania w wierze, doświadczenia bliskości Zmartwychwstałego Pana i Jego mocy w codziennym życiu.